VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst
