VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Text
oc: Tèxte

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Empty text
oc: Tèxte de pagina void

en: Timeout
oc: Temps limit
