VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ
