VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Empty text
sk: Prázdny text

en: Parameters
sk: Parametre

en: Extension
sk: Rozšírenie
