VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe
