VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Empty text
sv: Text för tomt fält

en: Extension
sv: Filändelse

en: Maximum attempts
sv: Maximalt antal försök
