VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: None
te: ఏమీలేదు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Parameters
te: పరామితులు
