VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Text
tr: Metin

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Empty text
tr: Boş metin

en: Parameters
tr: Parametreler

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Extension
tr: Uzantı

en: Plain text absolute url to the file
tr: Dosyanın düz metin mutlak URL'si

en: Maximum attempts
tr: Deneme sayısı üst sınırı
