VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: Header
ug: بەت بېشى
