VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: URL
uk: URL-адреса

en: Text
uk: Текст

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Empty text
uk: Порожній текст

en: Parameters
uk: Параметри

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Extension
uk: Розширення

en: Script
uk: Сценарій

en: Maximum attempts
uk: Максимальна кількість спроб
