VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Text
az: Mətn

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Extension
az: Əlavə

en: Maximum attempts
az: Maksimum cəhdlər
