VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Empty text
ca: Text buit

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Extension
ca: Extensió

en: Maximum attempts
ca: Intents màxims
