VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Text
eo: Teksto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio
