VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: None
it: Nessuno

en: Text
it: Testo

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Empty text
it: Testo vuoto

en: Parameters
it: Parametri

en: Extension
it: Estensione

en: Maximum attempts
it: Numero massimo di tentativi
