VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Text
ja: テキスト

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Empty text
ja: 空のテキスト

en: Parameters
ja: パラメータ

en: Extension
ja: 拡張子

en: Maximum attempts
ja: 最大試行数
