VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Text
lt: Tekstas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Extension
lt: Plėtinys
