VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Text
mn: Текст

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
