VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Text
pl: Tekst

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Empty text
pl: Pusty tekst

en: Parameters
pl: Parametry

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Script
pl: Skrypt

en: Maximum attempts
pl: Maksymalna liczba prób
