VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Text
ta: உரை

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Extension
ta: நீட்சி
