VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: Header
ur: ہیڈر
