VoIP Voice (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Advanced
ar: متقدم

en: Translate
ar: ترجمة

en: export
ar: تصدير
