VoIP Voice (6.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: n/a
be: [няма]

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Translate
be: Перакласці

en: export
be: экспартаваць
