VoIP Voice (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: n/a
et: puudub

en: Advanced
et: Täpsem

en: Gender
et: Sugu

en: Go back
et: Mine tagasi

en: Translate
et: Tõlge

en: export
et: ekspordi

en: Maximum Filesize: %size
et: Maksimaalne failimaht: %size

en: Exists (%path).
et: On olemas (%path).
