VoIP Voice (6.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Go back
ga: Téigh siar
