VoIP Voice (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: n/a
hu: n. a.

en: Advanced
hu: Haladó

en: Gender
hu: Nem

en: Export data
hu: Adatok exportálása

en: Import data
hu: Adatok importálása

en: The import data is not valid import text.
hu: Az adat nem értelmezhető import szövegként.

en: Go back
hu: Vissza

en: Translate
hu: Fordítás

en: export
hu: exportálás

en: Maximum Filesize: %size
hu: Legnagyobb fájlméret: %size

en: Missing directory.
hu: Hiányzó könyvtár.

en: Exists (%path).
hu: Létezik (%path).

en: setup
hu: beállítás
