VoIP Voice (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: n/a
ja: 利用不可

en: Advanced
ja: 高度

en: Gender
ja: 性別

en: Export data
ja: エクスポートデータ

en: Import data
ja: インポートデータ

en: The import data is not valid import text.
ja: 入力したインポートデータは有効なインポートテキストではありません。

en: Translate
ja: 翻訳

en: Phrase
ja: フレーズ

en: export
ja: エクスポート
