VoIP Voice (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced
jv: Mahir

en: Translate
jv: Terjemahna
