VoIP Voice (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Gender
nl: Geslacht

en: Export data
nl: Gegevens exporteren

en: Import data
nl: Importeer data

en: The import data is not valid import text.
nl: De geimporteerde data is geen valide importeertekst.

en: Go back
nl: Ga terug

en: Translate
nl: Vertalen

en: export
nl: exporteer

en: Maximum Filesize: %size
nl: Maximale bestandsgrootte: %size

en: Missing directory.
nl: Map ontbreekt.

en: Exists (%path).
nl: Bestaat (%path).

en: User created
nl: Gebruiker aangemaakt
