VoIP Voice (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: n/a
ru: н/д

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Export data
ru: Экспортированные данные

en: Import data
ru: Импорт данных

en: The import data is not valid import text.
ru: Импортируемые данные содержат неправильный текст для импорта.

en: Go back
ru: Назад

en: Translate
ru: Переводы

en: Phrase
ru: Фраза

en: export
ru: экспорт

en: Maximum Filesize: %size
ru: Максимальный размер файла: %size

en: Missing directory.
ru: Каталог отсутствует.

en: Exists (%path).
ru: Существует (%path).
