VoIP Voice (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Save
th: บันทึก

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Delete Voice
th: ลบคลิปเสียง
