VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Translate
af: Vertaal
