VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Read more
ast: Lleer más

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: n/a
ast: n/d
