VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Translate
bg: Преведи
