VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Read more
cs: Číst dál

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: n/a
cs: není

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Export data
cs: Exportovat data

en: Import data
cs: Importovat data

en: The import data is not valid import text.
cs: Data nemají platný formát pro import.

en: Go back
cs: Krok zpět

en: Translate
cs: Přeložit

en: Maximum Filesize: %size
cs: Maximální velikost souboru: %size
