VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Advanced
cy: Uwch

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: Maximum Filesize: %size
cy: Maint ffeil mwyaf: %size
