VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Read more
da: Læs mere

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Advanced
da: Avanceret

en: Gender
da: Køn

en: Export data
da: Eksportér data

en: Import data
da: Importér data

en: The import data is not valid import text.
da: De importerede data er ikke gyldig importtekst.

en: Go back
da: Gå tilbage

en: Translate
da: Oversæt

en: export
da: eksportér

en: Maximum Filesize: %size
da: Maksimal filstørrelse: %size

en: Missing directory.
da: Manglende mappe.

en: Exists (%path).
da: Eksisterer (%path).
