VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: n/a
el: δ/υ

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Gender
el: Γένος

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Maximum Filesize: %size
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου: %size

en: Missing directory.
el: Δεν υπάρχει κατάλογος.

en: Exists (%path).
el: Υπάρχει (%path).
