VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Translate
eo: Traduku
