VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Export data
eu: Esportatu datuak

en: Import data
eu: Inportatu datuak

en: Translate
eu: Itzuli

en: export
eu: esportatu

en: Maximum Filesize: %size
eu: Fitxategi tamaina maximoa: %size
