VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Language
fr: Langue

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Advanced
fr: Avancé

en: Gender
fr: Sexe

en: Export data
fr: Exporter les données

en: Import data
fr: Données à importer

en: The import data is not valid import text.
fr: Les données d'import ne sont valides.

en: Go back
fr: Retour

en: Translate
fr: Traduire

en: Phrase
fr: Expression entière

en: export
fr: exporter

en: Maximum Filesize: %size
fr: Taille maximale du fichier : %size

en: Missing directory.
fr: Répertoire manquant.

en: User created
fr: Utilisateur créé
