VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Read more
gl: Ler máis

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: n/a
gl: n/d

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Export data
gl: Exportar datos

en: Import data
gl: Importar datos

en: The import data is not valid import text.
gl: Os datos importados non son un texto válido de importación.

en: Go back
gl: Voltar

en: Translate
gl: Traducir

en: export
gl: exportar

en: Maximum Filesize: %size
gl: Tamaño máximo do ficheiro: %size

en: Missing directory.
gl: Cartafol perdido.

en: Exists (%path).
gl: Existe (%path).
