VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Translate
hr: Prevedi

en: Maximum Filesize: %size
hr: Maksimalna veličina %size

en: Missing directory.
hr: Nedostaje direktorij.

en: Exists (%path).
hr: Postoji (%path).
