VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: n/a
kk: жоқ

en: Translate
kk: Аудару

en: Maximum Filesize: %size
kk: Файлдың жоғарғы өлшемі
