VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: n/a
lt: n/d

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Import data
lt: Importuoti duomenis

en: The import data is not valid import text.
lt: Importavimo duomenys nėra tinkamas importavimui.

en: Translate
lt: Versti

en: export
lt: eksportuoti

en: Maximum Filesize: %size
lt: Maksimalus failo dydis: %size
