VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Read more
nn: Les meir

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Translate
nn: Omset
