VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: n/a
oc: n/d

en: Advanced
oc: Avançat

en: Gender
oc: Sèxe

en: Export data
oc: Exportar las donadas

en: Import data
oc: Données a importar

en: The import data is not valid import text.
oc: Las donadas d'impòrt son pas validas.

en: Translate
oc: Traduire

en: export
oc: exportar
