VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: n/a
pl: n.d.

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Gender
pl: Płeć

en: Export data
pl: Eksport danych

en: Import data
pl: Importuj dane

en: Go back
pl: Wróć

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Phrase
pl: Fraza

en: export
pl: eksportuj

en: Maximum Filesize: %size
pl: Maksymalny rozmiar pliku: %size

en: Missing directory.
pl: Brakujący katalog.

en: Exists (%path).
pl: Istnieje (%path).

en: Imported voice @voice.
pl: Głos @voice został zaimportowany.

en: Allowed Audio extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia audio

en: manage voip voices
pl: zarządzaj głosami voip

en: VoIP Voice
pl: Głos VoIP

en: Add voice
pl: Dodaj głos

en: Import voice
pl: Import głosu

en: Export voice
pl: Eksport głosu

en: Delete Voice !voice
pl: Usuń głos !voice

en: Delete Voice
pl: Usuń głos
