VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: Advanced
ps: پرمخ تللی
