VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Read more
pt: Ler mais

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: n/a
pt: não disponível

en: Advanced
pt: Avançado

en: Gender
pt: Sexo

en: Export data
pt: Exportar dados

en: Import data
pt: Importar dados

en: The import data is not valid import text.
pt: Os dados de importação não é um texto de importação válido.

en: Go back
pt: Retroceder

en: Translate
pt: Traduzir

en: export
pt: exportar

en: Missing directory.
pt: Faltando directório.
