VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Translate
se: Jorgal
